Páteční report

19. 08. 2011 | † 08. 01. 2014 | kód autora: n3w

Takže jsem dneska byla na tom pohovoru. Já ani nevím, jak moc jsem perlila nebo se ztrapňovala, ale zas tak moc špatnej dojem z toho nemám. Řeknu vám, to pracoviště by bylo super, samí kluci  A vůbec tam na mě dýchla z toho prostředí ta správná IT pohoda, asi by se mi tam fakt líbilo. No jsem zvědavá, ke konci příštího týdne nebo začátkem toho dalšího bych měla vědět, jak jsem dopadla. Podle toho co mi říkali, tak jsme už jenom dva.... to bude zase asi druhá.

Ohledně mé stávající práce - holky mi budou hodně chybět, hlavně ta jedna, ta je fakt správně prdlá. Jenomže se nedá nic dělat, protože to vypadá i tak, že tam se mnou dál ani moc nepočítají, prostě jsem jenom brigádník do konce sprna a šmitec. Nevadí, snad si něco najdu a něco konečně vyjde.

P.S. Mám od kamarádky echo o jedný pozici, tak jsem zvědavá, jestli to vyjde nebo ne, protože ta její nabídka je taky hodně zajímavá.


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2017 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.

Warning: include(reklama_roh.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/web2/nepise.cz/nepise.cz/blog/page-bottom.php on line 38

Warning: include(): Failed opening 'reklama_roh.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /var/www/web2/nepise.cz/nepise.cz/blog/page-bottom.php on line 38