To byl víkend

15. 08. 2011 | † 08. 01. 2014 | kód autora: n3w

Náročnej, to vám teda řeknu. Ono i ten průběh týdne. Jakmile okolí zjistí, že máte svátek, je to peklo 

Zjistila jsem, že mám fajn kamarády, kteří si najdou čas a když zrovna nemůžou, pořád mám mraky jiných. Jsem za ně fakt ráda a chyběli mi, jsem ráda, že si k nim zase nacházím pomalu cestu zpátky.

Určitě jste napjatí, jak to dopadlo s tím pohovorem. Odcházela jsem z něj docela s dobrým pocitem. No. A dneska ráno mi volali a v pátek dopoledne jdu do dalšího kola. Jsem zvědavá, co tam na mě vytáhnou.

V práci mě to dneska i chvilku bavilo a asi to na mě bylo i poznat, protože lidi na druhým konci byli opravdu milí a přátelští. Více než kdy jindy.

Ráno jsem objednávala Oriflame a povedlo se mi ve speciální nabídce urvat make-up za 49,-, nádhernou vůni za stejnou cenu a pak ještě nějaký šampon a ten dokonce jenom za 19,- Kč. Taky jsem se konečně dočkala jedněch hodinek za věrnost, takže až venku potkáte namalovanou furii, která bude zahleděná do své ruky a pořád se očuchávat, asi to bude moje maličkost 

Jinak všem děkuji za přání, za držení palců na pohovorech a za komentáře, ale ten blog poslední dobou musí stranou, protože toho času není tolik, kolik bych chtěla. Ale nic rušit nechci, takovou radost vám neudělám 


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.