Neúspěch

08. 08. 2011 | † 08. 01. 2014 | kód autora: n3w

A víte, co mě na tom štve? Že ani nemaj odvahu mi to říct do očí. Každej den v práci tam potkávám toho, koho jsem měla na pohovoru. Uhýbá pohledem, neodpovídá na pozdrav pořádně... No jo, co bych tam taky chtěla. Na jednu stranu mě mrzí, že tahle pozice nevyšla, na tu druhou si říkám, že asi jenom dobře. Jsou firmy, kde je dobře být na nějaké nízké pozici a nemít moc velkou zodpovědnost, protože to by se z toho člověk nevyspal. Ne tím, že by byl blbej a nestačil by na to a dělal chyby, ale protože by viděl kupu věcí a dost by ho štvalo, v jakým jsou stavu a že s tím nemůže nic udělat.

Přemýšlím nad tím, proč mě nevybrali. Nejsem prsatá blondýna, která tam bude nastupovat místo mě. Taky jsem si možná řekla o hodně peněz nebo, což je taky bohužel možný, personální prosadila svou teorii, že studenti nemohou pracovat na plný úvazek. A to se nedivte ani nesmějte, protože podle HR můžu pracovat na DPČ jenom na 150 hodin za rok u jedné firmy. Já si o tom myslím své a moc dobře vím, že tohle omezení je jenom u DPP.

Ale ve čtvrtek jdu na další pohovor, tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Je to také pozice z mého oboru a měla bych splňovat všechny požadavky. Jenomže to dneska není všechno. Každopádně by to byla velká náhoda, protože o tomhle místě mi jenom tak mezi řečí napsal kamarád, že něco hledal a narazil na tenhle inzerát.


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.