A už je tady srpen

01. 08. 2011 | † 08. 01. 2014 | kód autora: n3w

Červenec utekl hrozně rychle a nejvíc mě na to štve, že jsem se letos ještě ani jednou venku nevykoupala. Příležitost byla pouze jednou a vzhledem k tomu, že často trpím na prostydnutí jistých partií, raději jsem osud nepokoušela, protože voda nebyla úplně nejteplejší. Od té doby nic. A to jsem v práci pouze na pár hodin týdně.

Kousek od Boudy (tak teď budu nazývat ten pozemek, o kterém jsem minule psala), je krásnej písečák. Jenomže vždycky, když tam přijedu, tak je prostě počasí na nic...

Za pár dní budu mít svátek a přemýšlím, že bych do práce donesla něco upečeného. Nevím, jak moc se to tam slaví, ale k narozeninám tam někdo něco donesl, takže bych možná tu jednu bábovku mohla udělat a mezi holkama od nás a známým rozdat. Co myslíte? Nebo byste udělali něco jiného?

S Formim jsme o víkendu hodně probírali, co se bude dál kupovat, vyrábět... je toho ještě opravdu hodně. Doufám, že mi ta práce vyjde a já budu moc začít šetřit, rozhlížím se i po spořících účtech. Máte někdo s nějakým zkušenosti?


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.