Školení

11. 07. 2011 | † 08. 01. 2014 | kód autora: n3w

Tak mám za sebou prvních pár hodin na téma, kde pracuju, co ta firma dělá, co já budu dělat... Zatím docela legrace a v podstatě se nedovídám nic moc nového. Hlavní věc, co se mi na té práci bude líbit, že to mám blízko (metro 5 minut nebo autobus 10) a znám tam pár lidí, jak jsem psala, dohodil mi to kamarád. Dneska ráno jsem ještě neměla kartičku na vstup, takže mě dovnitř vpouštěla kamarádka.

Na jednu stranu bych se tady z toho chtěla hodně vypsat, z těch dojmů, na tu druhou, se zase bojím, co všechno si můžu dovolit tady napsat a co ne.

Co sem určitě můžu napsat je to, že budu mít stravenky. Brigádník a dostane stravenky! Z toho mám radost jako malé dítě. Kdo má stravenky, tak je takovej dospělej  Snad mi rozumíte.

Tak dobře, když jinak nedáte, celý to tady popíšu 

Jak jsem psala, tak mě dovnitř pouštěla kamarádka, trošku jsem doufala, že bude aspoň trošku překvapená, ale ono ne, protože má na starosti logistiku, takže už věděla, že mi musí založit účet a vytvořit pracovní místo. No co, udělám překvápko jindy.

Pak přišla na řadu klasická administrativa - smlouvy, směrnice a prohlášení a já nevím, co všechno ještě. Následovalo školení a pocítila jsem, že jsem přece jenom z toho školního tempa, respektive z toho pobírání znalostí a nových informací zatím nějak moc nevypadla a pamatuju si snad skoro všechno. Moná si fandím, ale opravdu poměrně dost věcí. Možná si to pro sichr ještě před spaním jednou přečtu, i když školitelky říkaly, že ani nepředpokládaj, že by to někdo udělal. No tuuudle, já potřebuju práci i v zimě, tak se budu snažit šplhat a bejt dobrá, dokud mě to nepřestane bavit.

Když jsme u těch školitelek, tak mi něco o nich říkal náš kamarád, pak taky jedna z nich s kamarádama někde byla na jedné akci a bratrovi kamaráda se snad jedna líbila. A právě ta jedna tam měla lehce průhledné tričko a žabky. Co je psáno ve směrnici o oblékání? Zákaz žabek a průsvitných materiálů. Ale to není můj problém, jenom jsem myslela, že skolitelé by měli jít příkladem.

Kolektiv, se kterým jsem na školení jsou fajn lidi, akorát je škoda, že se s nimi v podstatě neuvidím, protože každý jdeme jinam. Třeba ta maminka, která bydlí kousek ode mě je fajn. Proč by taky nebyla, když má doma morče Fanouše.

A vy byste asi ještě rádi věděli, co bude moje práce. Budu hodně telefonovat. Ale nic nebudu vnucovat cizím lidem, budu volat jenom těm, kteří projeví zájem o naše produkty, přivítám nové klienty u firmy apod. Nemělo by to být nic moc těžkého a náročného.


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2017 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.

Warning: include(reklama_roh.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/web2/nepise.cz/nepise.cz/blog/page-bottom.php on line 38

Warning: include(): Failed opening 'reklama_roh.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /var/www/web2/nepise.cz/nepise.cz/blog/page-bottom.php on line 38