Albert

08. 04. 2011 | † 08. 01. 2014 | kód autora: n3w

Nikdy jsem tenhle řetězec neměla moc v lásce. Možná i proto, že jsem měla tu "čest" tam párkrát pracovat na pokladně. Možná mi vadí i ty fronty. Nebo jak prodejny vypadají. Ovšem pokud jdu do Alberta v Mníšku pod Brdy, je to úplně o něčem jiném než u nás v Praze. Celkem milí prodavači, prodejna působí i čistě... Ale o tom jsem psát nechtěla.

Všimli jste si, že Albert má svůj vlastní magazín? A to dokonce zadarmo? Kdysi dávno se mi dostal do ruky, to snad stál 5 korun a říkala jsem si, že to je hnus a k ničemu. Před měsíc jsem zahlédla březnové číslo a vůbec nevím, co mě to napadlo, ale vzala jsem si ho. Možná proto, že jsem v tom větřila nějaké recepty a z časopisu Apetit jsem poslední dobou hodně zklamaná (a to tak, že si ho už nekupuju, jenom se vždycky podívám v prodejně, jestli se ten upadající trend neotočil). Hned po rychlém prolistování jsem usoudila, že to je jedna z nejlepších věcí zadarmo. A co víc, je mnohem lepší než drahý Apetit. Co oceňuji je to, že všechna jídla uděláte ze sehnatelných položek. Samozřejmě, že vám doporučují AQ výrobky, což nikoho nepřekvapí, ale ani nerozhází, protože maso z krávy je pořád hovězí a je jedno, jestli na tom je samolepka Alberta nebo si pro něj skočíte k řezníkovi.

Jestli ve vašem okolí Albert není nebo náhodou na vás magazín už nezbyl (vyšel dneska, ale u nás jich moc nebylo), máte možnost si ho prohlédnout i na internetu: http://www.albert.cz/radce-zakaznika/albert-magazin/ 

A co se mi v tomhle číslo nejvíce líbilo? Obrázek kravičky a prasátka s popisem různých částí 


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.