Pračka

05. 04. 2011 | † 08. 01. 2014 | kód autora: n3w

Teď asi především dámy, slečny, ženy, paní, holčiny (stejně mi sem moc chlapů nechodí).

Jaké máte pračky? Jak jste spokojené? Co podle vás byla zásadní chyba při výběru?

Začala jsem totiž po nějaké taky pokukovat a můj favorit je zatím Gorenje ( http://www.mall.cz/pracky-predni-plneni/gorenje-wa-72129 ). Pračku téhle značky jsme nikdy neměli, ale lednička se držela několik let a velmi statečně.

Líbí se mi na ní ten velký buben. Dneska jsem si totiž v Datartu procházela pračky a viděla jsem tam skoro tu samou (stejný obal, jenom jiná střeva) a úplně jsem viděla, jak do toho dám bez problému zimní bundu nebo třeba deku. Šuplíček na prášek a aviváž vypadal taky schopně, hlavně jsem v něm neviděla takové to hnusné odporné sítko, které vždycky všechnu aviváž zachytí a pak plesniví.

Když jsme u toho, tak v čem nejraději perete? Já mám opravdu ráda Persil. Je dražší, ovšem i z relativně čistého prádla tekla fakt špinavá voda a jeho vůni jsem z prádla cítíla opravdu dlouho. Tím se dostávám i k aviváži, které se poslední dobou snažím vyhýbat. Řekla bych, že mi způsobuje čas od času nějakou tu vyrážku (třeba v podprsence první dny jsem opravdu nebyla schopná vydržet) a na kalhotky bych si ji asi dávat neměla už vůbec. Někde jsem se dokonce dočetla, že způsobuje plísně na nohou. Kromě toho po ní údajně šedne prádlo, podprsenky ztrácí pružnost... Hm, je to dilema, fakt :)

http://cs.i.cdn.nrholding.net/15682004/800/600/1

 

Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky sex

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.