Sraz :)

09. 08. 2009 | † 08. 01. 2014 | kód autora: n3w

Když jsem si zakládala svůj blog kdysi dávno na lidech (seznam) a později přešla sem na píše (blbne, bonzuje... jak chcete), nečekala jsem, že poznám tak super lidičky, jako jste vy. A ani ve snu by mě nenapadlo, že se s nimi potkám i osobně, živě.

Datum i místo asi všichni víte, ale stejně to sem raději napíšu, protože už si přece jenom všechno nepamatuju a až jedno dne budu vzpomínat, třeba pro mě tato inforamce bude důležitá. Takže 7.8.2009 od 18:00, kousek od Anděla - Cyril's Pub (nějak tak se to snad oficiálně jmenuje).

 Ač jsem byla místní a organizátor akce (zamlouvala jsem místa, jinak autorství nápadu musím přičíst Jamesovi), povedlo se mi dorazit o pár minutek později, protože jsem se pracovně zdržela. Ještě při vystupování z metra ve mně hrklo - nemám tu ceduli ani knedlík!  Naštěstí mi stačilo udělat oči na barmana a odměnou mi byly papír a mírně vypsaná, ale stále píšící fiksa. Umělecké dílo v podobě nápisu PÍŠE.CZ tak vznikalo za 5 minut 12.

Hezky jsem si seděla s Jamesem, která způsobně upíjela skleničku bílého a jemně perlivou vodu. Najednou SMSka a historka na téma auto v tramvaji. To zde nebudu rozepisovat, protože si myslím, že jsou tady lepší pisálci a podají to s větší elegancí než já.

Poté se k nám přidala Newold se synem a později Lentilka. Probrali jsem opravdu hodně věcí - autoškolu, děti, hubnutí, bydlení... řekla bych, že i na ty chlapy došla řeč. A jak jsme jedli? Samozřejmě dietně. Tzn. já 5 velkých Plzní, salátek (mňam, mňam) a kousek žebírka od Jamese, která to nemohla dojíst. A to se bála, že 600g znamená 200g masa a 400g kostí. 

 Snímek 007

Zbytek po žebírkách, utíraní pacek a v pozadí samotná James003

 

Byl to opravdu fajn večer, za který všem zůčastněným moc děkuji a doufám, že vás ještě někdy uvidím. Jak jsme si to říkali, příště na Mácháči?

P.S. Ti co nedorazili mohou jenom litovat :)

 

 

 


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2017 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.