Soukromí

21. 04. 2009 | † 08. 01. 2014 | kód autora: n3w

Věc, které se mi doma nedostává docela hodně.

Nedávno jsem tady řešila vztahy mezi sourozenci. Předem říkám, že svoji sestru mám ráda. A mámu asi taky, přece jenom, obě jsou moje krev. Má to ovšem svá ale.

Neexistuje, abych doma měla chvíli klidu. A věděla, že teď si můžu pustit film, hudbu, zavolat a nikdo mi nebude čumět přes rameno. Teď to třeba zní tak, jako že si tady pusštím filmy pro dospělý a ... i kdyby jo, tak to sem teď nepatří. Zpět k tématu.

Takže si představte panelákový byt 3+1. Docela dost místa, řeknete si na začátku. Ano, jenomže mám společnej pokoj se ségrou. No, nic zvláštního, bežná věc. Ale já tady nemám fakt chvilku klidu a nejvíc mě štve, jak mi sem pořád leze máma. Několikrát za večer a pořád kvůli blbostem. A nejhorší na tom je, že neklepe. Prostě sem vtrhne. Jestli mi to dneska udělá ještě jednou, tak už ji fakt něco řeknu, protože mě to opravdu začíná točit.

Jak se mám učit, když každou chvilku musím řešit, na jakej program pustit myčku, něco ji tisknout, kopírovat, odpovídat, co chci k večeři (už půl roku doma nevečeřím a když, tak si urvu zeleninu z ledničky).

Chci toho moc, když chci jako normální lidi si smět třeba ještě v devět večer zavolat? Ono to neexistuje ani ve tři odpoledne, protože hned máma poslouchá, co a s kým řeším. No jo, víc soukromí mám už v autobuse

Asi to celý tady nemá hlavu a patu, ale já jsem fakt neuvěřitelně vyotčená a muselo to ven.

A zase mám o hodně větší chuť za rok zmizet k Formimu. Tam mám prostě klid, nikdo nic neřeší a když, tak si poradí sám.  


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky osobni

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.