Velikonoční vážení

13. 04. 2009 | † 08. 01. 2014 | kód autora: n3w

Snažím se do svého hubnutí zapojit více členů rodiny. Ono jak teď byly zase svátky, tak jsem si všimla, jak hodně lidí má slavení čehokoliv spojený s jídlem - brambůrky, dorty, sladkosti... Jenom se koukněte, co se děje na vánoce. A to chci změnit. Nechci, aby moje děti chtěly za vysvědčení čokoládu. Nebo zmrzlinu. Teď to přeháním, ale snad jste pochopili moji myšlenku - čokoláda ano, ale přiměřeně. Oslavy a návštěvy ano, ale proč si radši nedat neslazenou minerálku a třeba nějaký ovocný salát? Ano, zase možná extrém, ale když jsem viděla, jak přibral děda. Když jsem dneska mamce spočítala BMI a zjistila jsem, že má 29,3 (ale při tom ji sedí velikost 42 a ta zas tak velká není, ale moje BMI je asi 26,6), tak mi z toho bylo docela na nic. Těším se s Formim na víkend a na kolo. Už na to mám super černý tepláky

No a teď teda k tomu vážení. Ráno jsem měla 82,5 kg. Z toho teda vyplývá, že je nejvyšší čas zabrat. Ale zase na to, že jsem měla včera několik skleniček vína, kousek beránka a nějakou tu brambůrku to není špatný. Ale takhle to dál nejde a je mi jasný, že velikonoční žrádlo se na mě projeví až zítra.

A protože se mě tuhle na veterině doktor ptal, jestli to morče náááhodou není těhotný, rozhodla jsem se, že Nozdra půjde na samotku a dokud nebude vážit 1 kilo, bude papat jenom zeleninku. Ta potvora se totiž vyžrala na 1,2 kg a to už je na samičku morčete opravdu hodně. Naproti tomu Bulva váží 0,9.


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.