Řádím na aukru :)

10. 04. 2009 | † 08. 01. 2014 | kód autora: n3w

Nevím, jestli jsem už tady psala, že jeden uživatel se mnou vyběhl, nechal si poslat peníze a knížka nikde a že jsem to řešila s AukroTýmem a panáček je odstavený. A ejhle, najednou mu tam naskálo pár dalších negativů. Jsem fakt naštvaná, takže jsem nelenila a zkontaktovala jsem další napalené, třeba se částka vyšplhá výše. No nebo mě taky pošlou do háje, že to nemá cenu nebo že jsem blbá a že to můžeme podat každý zvlášť. Každopádně jsem zvědavá, co se bude dít dál a nechci, aby mu to jenom tak prošlo. H*j*l jeden.

No nic, teď si dáme veselejší zprávu. Dlouho jsem sledovala různé aukce s voňavkama. Konkrétně s Avonem. Hm, kdo mě zná, tak si řekne, že jsem fakt padlá na hlavu, kupovat na netu něco, co máma asi 17 let prodává (byla jednou z prvních AL u nás).  No tak zpět k veci. Vybojovala jsem Flower by Cynthia Rowley za 145 Kč + poštovné. Mám z toho obrovskou radost. Ti, co u Avonu nakupují vědí, že byla možnost si ji teď vzít za 59 Kč, pokud jste si naobjednali v nekolika předchozích kampaních asi za 1500,- (dávali se za to body - pro nezasvěcené). Takže doufám, že mi parfém bez problémů dorazí. Vydělaly na tom obě strany, tak snad jo.

P.S. Doufám, že to moc nesmrdí a je hezká (jooo, to nad tím přemejšlím brzo, ale od Avonu se mi vyloženě nelíbily zatím asi jenom dvě vůně)

Ještě jsem se rozhodla přidat takovou malou anketku. Jak jste na tom s počtem parfémů nebo toaletek? Pozor, nepočítejte do toho deodoranty typu Rexona, Fa (určitě chápete).

S novým vyhraným úlovkem budu na jedenácti (!) kusech (ale zase z toho dvě EDT jsou stejné, jednu mám doma a druhou u Formiho a pak mám dvě stejné vůně, ale jednou to je EDP a podruhé EDT se třpytkami). A jestli si myslíte, že jsem blázen, měli byste vyrazit za Formiho tetou, ta má teprve sbírku 

 

 

avon - flowe

To jsem vyhrála :)

 


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.