Zpět do pracovního procesu

06. 04. 2009 | † 08. 01. 2014 | kód autora: n3w

Ach jo. Ani jsem si těch několik dní nedobrovolýho volna moc neužila.

Od pátku jsem chroupala starý kazety od dědy a snažila se je nějak slušně dostat na dvd (ne, že bych je třeba vzala a položila na to kolečko, zas takovej amatér ještě nejsem). Dvacetiminutový video a člověk se s tím s*r* několik hodin. A to do toho nepočítám různý bobroviny jako je střih, titulky... s tím už se mi dělat nechtělo.

Taky jsem se nějak snažila spatlat prezentaci pro Amálku, ale nějak nevím, pořád to není ono. Asi si fakt s těma obrázkama budu muset vyhrát v nějakým editoru. To bude ale hodin...

Pak na mě cení zuby adventura. Mám přesně týden na to, abych ji hezky grafiky zpracovala. No, když jsem viděla to zadání, tak jsem si říkala, že dobrý, že se to během semestru naučím. Nooo.... Moc jsem se to nenaučila.

Zítra konečně po dlouhé době uvidím Formiho. Měla jsem u něho strávit několik dní minulý týden, ale chřipka mi to nedovolila. A to jsem se měla učit na jeho autě a vyčistit ho podle svých představ.

Jsem neuvěřitelně odpočinutá, takhle dobře jsem se po nemoci dlouho necítila. Ale zase na mě dopadá to všechno, co musím dohnat a udělat a je mi z toho nějak na nic. Právě poslouchám nevím po kolikátý písničku z Carmen. Byla jediná, která mě fakt v tom divadle chytila. Vůně kadidla, varhany... prostě jako v kostele, takhle z televize to není ono, ale aspoň něco.

 

 

Tak ráno vzhůru k doktorce a pak zase kolotoč škola-práce-Formi-domov.


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.