Chrchly chrchly - Paralen hot drink

09. 02. 2009 | † 08. 01. 2014 | kód autora: n3w

Tak ani mně se nevyhlo nachlazení. Naštěstí mám volno, škola mi začíná až (už) 16. února a do práce jdu jenom zítra (ale na celý den). A protože mi dneska opravdu nebylo nejlíp - kašel, kterej vám všechno rve, rýma, že spotřebujete za hodinu dva balíčky kapesníčků, a do toho se celkově cítíte blbě, rozhodla jsem se pro nějakej ten driják, kterej slibuje zázraky. 

V lékárně jsem popsala, jak se cítím a že musím zítra do práce a že pak to vyležím, ale potřebuju nějak přežít následujících 24 hodin. Lékárnice se na mě podívala, říkala, že na mým místě by se na práci vykašlala a po delším přemýšlení mi podala Paralen hot drink (balení s 12 sáčky), já vyplázla 133,- Kč a metelila se zázrakem domů.

Po přečtení příbaláku na mě šly mírně mdloby - cosi o poškození jater, ledvin... no radši snad ani nečíst  Vzala jsem tedy sklenici s horkou, nikoliv vařící, vodou, rozmíchala v ní ten zázrak a začala usrkávat. Sice je to s příchutí mého oblíbeného citrónu, ale hořkost paralenu to úplně nepřetluče.

Odevzdaná a smířená s osudem zdechliny jsem si šla lehnout a když jsem se vzbudila, neměla jsem tolik ucpaný nos, při mírném kašlání žádné bolesti... prostě neuvěřitelná změna. Jenom si říkám, že Paralen hot drink asi moc neléčí, spíš utlumuje příznaky. No co, hlavně, že se zítra zvládnu nějak odplazit do práce. Pak se o mě už postará Formi 


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky zdravi

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.