4MM101 - zkouška

14. 01. 2009 | † 08. 01. 2014 | kód autora: n3w

Ano, uvědomuji si, že už vás tady asi tou svoji školou nudím. Ale nějak mám potřebu veřejně ventilovat a kde jinde, než na soobních stránkách. Už se vidím, jak si to jednou za pár let třeba budu číst a budu se tomu smát

Takže matika. Co k tomu říct. Já bych se za to, co jsem u té ústní části předvedla vyhodila. Bez legrace. Ale pan Burýšek byl zřejmě jiného názoru. Z prvního průběžného testu 18/20, z toho včerejšího 36/40, celkem tedy 54 z 60 a snažil se mě vyzkoušet tak, abych se dostala na 90 a měla nárok na jedničku. A světe div se, ono se mu to povedlo.

Tento pán je ve zkoušení velmi důsledný. Na začátku nám všem dal vylosovat číslo dvouotázky. Celkem to byly dvě teoretické záležitosti a vždy k nim demonstrace na příkladu. Nebudu vás děsit tím, co jsem si vytáhla.  Pak nám dal chvilku na vypracování a mezitím si nás procházel a vysvětloval chyby v písemce. Nakonec se nějak nade mnou zastavil, pořád mi koukal přes rameno, čímž mě teda úplně rozhodil a pak asi po 5 minutách mě začal zkoušet. Celá zkouška trvala asi hodinu, protože jsem měla štěstí a šla jsem na řadu jako první.


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky skola

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.