Hrnečkovská mánie

05. 01. 2009 | † 08. 01. 2014 | kód autora: n3w

Tak ani já jsem tomu neušla a do tohohle řetězáku se velmi ráda zapojím.

Jako první musím zveřejnit armádu červených hrnečků (a to v té poličce zdaleka nejsou všechny). Mamka nepije nic jiného než Nescafé classic a proč si ho nekoupit rovnou s hrnečkem... Tyhle hrnečky jsou přednostně používány na kafe. A jelikož já ho nepiju, dávám si do něj v zimě svařák, horkou čokoládu (hm, tu jsem vlastně měla jenom jednou, v létě, když u nás byli HaFáci a pustila jsem si Mildu do kuchyně).

nescafe

 

A teď na řadu přichází tzv. prasátkovské hrnečky, do kterých jsem nucena si vařit čaj, když jsem nemocná (dneska jsem to měřila a do jenoho se vejde 0,6 l vody ). Asi bych měla říct, že používám nejčastěji ten vpravo (mám toiž vyzkoušené, že může do myčky a nic se mu nestane).

praseci1

Ale protože jsem tvor vynalézavý, mám ještě jeden prasátkovský hrneček. Menší. Všimněte si, že v něm je zbytek nějakého léčivého čaje. A spolu s ním jsem vyfotila jeden, který jsem jednou dostala od If k narozeninám, ale mám ho jenom jako dekoraci (do kuchyně nesmí, tam by ho někdo akorát rozflákal).

praseci2

Ale stejně, nejradši mám...

pivni

Ovšem z nich se nepije, protože je mám do výbavy


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2017 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.

Warning: include(reklama_roh.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/web2/nepise.cz/nepise.cz/blog/page-bottom.php on line 38

Warning: include(): Failed opening 'reklama_roh.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /var/www/web2/nepise.cz/nepise.cz/blog/page-bottom.php on line 38