Zdravím z práce

09. 12. 2008 | † 08. 01. 2014 | kód autora: n3w

A hned na začátek říkám, že jsem opravdu zase pškně naštvaná.

Není snad ve směrnicích, kterými se máme řídit, psané, že se večer má uklidit prostor kolem monitoru? Není tam snad psaný, že se během dne má udržovat čistý koberec? A to už ani nemluvím o tom, že nebyly sáčky do koše, ve vtirínách je bordel a místy prázdné krabičky. Že jsem všude našla strouhanku (drobečky od nějakého papání) snad ani nemusím říkat, to už je tady tradice. Koberec jsem vyluxovala, šáčky s dalšími věcmi koupila a na to ostatní má sto chutí se vy...

V pátek odpoledne mi Jana volala a ptala se na šperky pohazený kolem monitrou. Řekla jsem jí, že to neřeším, protože to stejně nemá cenu. Tak už to, Jani, chápeš? V ponělí to tady uklidíš, předáš téměř vzorné pracoviště a čeho se dočkáš, když sem dorazíš o prá dní později? Akorát strašnýho bordelu, kterej Tě jenom naštve. A to nám sem možná bude chodit pomáhat Amálka. Jak to dopadlo posledně? Slíbila stržení 500 z výplaty. Jestli pro vás to jsou malé peníze, prosím, pro mě ale ne.

Nevím, kdo to dělá, ale fakt mě to točí a musela jsem to ventilovat veřejně, Formi tyhle špatný nálady přece nemůže pořád odnášet.


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky osobni

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.