Práce, práce a zase práce

15. 11. 2008 | † 08. 01. 2014 | kód autora: n3w

Nemůžu si pomoct, ale poslední dobou mi to tady utíká celkem rychle. A možná byhc mohla i říct, že mě to tady baví. Za jedny opravdu z dobrých okamžiků považuju, když me tady potká někdo ze známých (třeba dneska veterinář Bulvy, Nozdry, Bobrovky a naší fretičky Sněhurky). Jednou se tady zastavil Formiho kamarád s přítelkyní a dlouho koukali a přemýšleli, čím jim přijdu divná. Když jsem řekla, že jsem Furie, byli hned doma.

Je tady veselo i jinak. Třeba včera za mnou přiběhl pán s úplně zničeným prstýnkem. Prý mu spadnul a přejel ho autem (vše se stalo údajně nechtěně). A tak jsem našli stejný, aby přítelkyně nic nepoznala. Jednou jsem nemohla z toho, když za mnou přišel chlápek s tím, že by chtěl něco zajímavého do bradavky a už se mi tady chtěl pomalu začí svlíkat, abych si to uměla představit.

No a dneska mě pobavila malá holčička, která nechtěla jít domů, asi se jí v dětském koutku u Alberta nějak zalibílo. Maminka se s ní nijak ne... (vy víte co) a zatímco ji obouvala a dítě hlasitě řvalo na celou Floru, jeěště ji povzbuzovala, ať si klidně řve, že jí to je jedno a nepomůže jí to. Viditelně mamča nebyla otrok celého dítěte a na lidi, kterí se celé situaci smáli, se usmála také.

Tak já jdu předstírat práci, lidí tu je celkem hodně, ale moc se nezastavují

 


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky osobni

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.