Nějaká zničená

07. 11. 2008 | † 08. 01. 2014 | kód autora: n3w

Asi mě ráno odrovnala ta angličtina. Nevím, ale fak jsem se snažila a myslím, že jsem tomu věnovala na své poměry i hodně času, ale stejně jsou věci, které nikdy nebudu umět (doplnit to je jedno jediné správné vynechané slovo nebo najít chybu v textu).A to se tenhle jazyk učím už od školky. Nevypadá to na to. Nechci vidět, jak z toho za rok a půl budu dělat zkoušku (hahaha, si nějak věřím, nejdřív musím získat aspoň nějaký zápočty na to).

A tak jsem si chtěla po tom všem udělat radost (drogerie, oblečení...) prostě si koupit nějakou malou blbost nebo i jenom dobré žvýkačky. Nic jsem nevybrala a tak jsem v metru vytáhla knížku (beletrii, ne skripta, to se mi opravdu dlouho nestalo) a hezky jsem si početla. U nás na jsem si chtěla koupit ještě něco k obědu. A opět se mi pořád nic nelíbilo, ze všeho se mi dělalo zle jenom při pomyšlení, jak to jím. Takže asi po půl hodině jsem odcházela s bramborama (mám to fakt divný chutě).

A doma jsem pak po obědě padla. Ovšem nebylo mi dopřáno moc odpočinku, musela jsem se účastnit uklízecích akcí nebo aspoň předstírat úklid (by člověk nevěřil, co se do těch skříní dá nenápadně naházet).

A teď mě už asi hodinu bolí hlava, prášek na to nezabral. Další si brát nechci, ale asi mi nic jiného nezbyde. Když jsme u toho, možná bych si měla konečně koupit svůj Saridon, který mi doporučila doktorka, že ho můžu celkem bez obav zobat, narozdíl třeba od Ataralginu, který je poměrně dost návykový (ani se nedivím, po něm mi svět vždycky přišl takovej hezčí a veselejší a proto jsem ho radši po třech dnech zahrabala někam hodně hluboko do šuplíku, přece jenom mi to přišlo divný). Jenomže já jsem líná a tak trošku mi je i líto za to 20 pilulek dávat téměř stovku. No, investuju do sebe. Hned zítra.

A v práci to vypadá vesele, asi by bylo lepší slovo tragicky. Já si stěžovat nemůžu, protože zas tak kvůli tomu o školu nepřicházím (čas od času jdu dřív z přednášky, jednou jsem tam kvůli opravně nešla vůbec) a to přece žádná tragédie není. Určitě by šlo školu flákat i víc, ale já se toho nějak už bojím (v minulé práci jsem měla problém, aby mi vůbec v den maturity dali volno a tenkrát jsem si řekla, že žádnou stálou práci ke studiu nechci). Vlastně když někdy cítím, že na mě něco leze, radši se vyhnu přednášce nebo cvičení, abych to vyležela v začátku a mohla pracovat (kdo dneska nepotřebuje peníze). Ovšem do Jany, která pracuje, i když ji na dně sil mám hodně daleko.

Radši to po sobě nebudu číst, ta hlava opravdu třeští. Doufám, že to je z koukání do počítače, to bych se šla asi pověsit, když mě jednou má živit programování


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky osobni

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.