Pískací 2

31. 10. 2008 | † 08. 01. 2014 | kód autora: n3w

Asi jsem tady moc o Lucce nemluvila. Takže tím pádem ani nebudete vědět, kdo ta Pískací je. Formi ji familiárně říká i Čurací (to jenom tak pro upřesnění).

Takže jedná se o velmi starou hračku, možná tak 20 let. Vysoká je kolem 25 cm, žlutá, má čtyři nohy, zespoda bříška dírku, díky které píská. Přesně tak, právě proto se jí říká pískací. Jenomže občas se stane, že si ji Lucka vezme do vany a nedá se zabránit tomu, že se do ní dostane voda, která z ní pak pomalu vytéká (jj, přesně podle toho se jmenuje čurací).

Po krátkém popisu se do stávám k hlavnímu problému. Čurací má už nějaký ten pátek za sebou a zub času si na ni docela smlsnul. Rozhodně už byste nenašli namalovaná očička nebo nějaké ty skrvny, kterými se žirafky vyznačují. Bohužel někde chudák i utrpěla nějaká zranění a na některých místech je taková... ehm... no... nahlodaná. A teď si představte dítě (ségře je 19, ale má autismus a všichni ji proto považují za "dítě) s citouvou vazbou na hračku, o které víte, že ji nikde nejste schopni sehnat, jelikož se už nevyrábí.

Pár dní zpět se na mě usmálo štěstí na aukru. V jedné aukci byla vystavená naše Pískací. Jako nová, jenom písknout :-) Nakonec se mi ji povedlo vybojovat a už jenom čekám na pokyny od kupujícího, kam poslat penízky a za pár dní ji snad budu mít doma. Teď jenom vydržet a Čurací nechat až pod stromeček...


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky rodina-deti

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.