Očekávám

19. 07. 2010 | † 08. 01. 2014 | kód autora: n3w

Mohlo by se zdát, že prázdniny a letní měsíce jsou období, kdy se nic neděje a nikdo se na nic ani moc netěší, protože po srpnu přichází září ruku v ruce s kratšími dny a vidinou nevlídného počasí. Už podle nadpisu jste si mohli odvodit, že u mě je tomu jinak.

1) Katalog IKEA (http://www.ikea.com/ms/cs_CZ/virtual_catalogue/online_catalogues.html)

Napjatě čekám a vyhlížím den, kdy ho ze schránky vytáhnu a budu moci prolistovat. Samozřejmě, že řadu nových výrobků IKEA má už teď na prodejně, ale katalog je prostě katalog. Navíc, když teď chceme zařizovat nebo spíše vymýšlet to bydlení, tak je nutností si procházet a prolistovávat všechny papírového prospekty, které s tématem souvisí. A kde jinde, než v IKEA člověk najde nápady na ušetření místa nebo různé vychytávky, navíc okulahodící. Třeba dneska jsem tam viděla oblečky na plyšové hračky (velikostně by to šlo i na naši fretku )

2) Nokia C3 (http://www.nokia.cz/ziskat-podporu-a-software/podpora-vyrobku/c3-00 a http://nokiamania.mobilmania.cz/201007132922/test-nokia-c3-nejlevnejsi-qwerty)

Neříkám, že se chystám si ten telefon koupit, ale po hodně dlouhé době to je mobil, který mě zaujal a několik měsíců čekám, až se na něj budu moc jít podívat. WI-FI, qwerty klávesnice za cenu kolem tří tisíc, tři hezké barvy, 3,3 jack na sluchátka (tedy ten klasický)... Ten telefon prostě chci vidět a vyzkoušet.

3) Časopis Apetit - srpnové číslo (http://www.apetitonline.cz/)

Propadla jsem vaření. Ne, že by mě to předtím nějak nebavilo, ale v tomhle časopise jsem našla zajímavé a dobré věci. Mít čas a nependlovat mezi jedním a druhým domovem, vrhla bych se i do něčeho náročnějšího. Musím ale říct, že v každém čísle jsem si našla něco, co jsem vyzkoušela a mělo to úspěch (roláda, zapečené brambory, jelly-shots...). A hlavní výhoda? Minimum sypaných kupovaných hnusů, troufla bych si tvrdit, že jsem je v předpisech ani nějak neviděla, navíc na přípravu nenaročné, ingredience taky sehnatelné, ne nijak drahé.

4) Zumba

Těším se zase na středu, až budu potit krev a na to, až za nějaký čas budu u těch kroků působit stejně pohodově jako ta paní, která nám předcvičuje.

5) Zhubnu

Jak psala Katull u sebe na blogu, že si užívá své křivky, protože den ode dne jsou menší a menší, tak já z nich moc radost nemám a plánuju, jak si na sebe zase vezmu motivační kalhoty a celkově se budu cítit líp (ne, že bych teď po měsíci společného hubnutí ze sebe měla špatný pocit, ale vím, že to bude jenom lepší a lepší, samozřejmě když vydržím).

 


Pro ty, kteří se se zumbou ještě nesetkaly.


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.