Vlasy

17. 11. 2010 | † 08. 01. 2014 | kód autora: n3w

Když jsem se naposled nechala ostříhat, tak... Já nevím, asi jsem moc náročná, ale spokojená jsem prostě ve výsledku nebyla.

Možná byla chyba i v tom, že jsem se nechala navnadit na melír a nějak dobře jsem se v něm necítila. Tak jsem si na to pak plácla takovou podle vzorníku tmavší hezkou červenou, která chytla samozřejmě dočerna a postupně se po měsíci vymyla na takovou měděnou. Fakt výhra.

Ale zpátky k účasu jako takovému. Vždycky, když mi něco udělají na hlavě, tak u kadeřnice to vypadá i celkem dobře a nositelně. Ale stačí si doma lehnout, ráno vstát a je prostě divný. To už ani nemluvím o tom, že si umyju hlavu a už to neučešu tak, jako profík. Možná to je i tím, že si vlasy nefénuju, nechávám je jenom volně uschnout. Jednou nebo dvakrát jsem měla docela dobrý účes, ale většinou to byla nějaká ofina nebo patka. Jo, v tom vypadám i dobře a ne jako d*b*l. Jenomže vlasy na čele mi způsobují pupínky. V mém věku to je spíš k pláči, tak se nesmějte, prosím.

Když jsem všechno zvážila, rozhodla jsem se, že zase půjdu do dlouhých vlasů. Nejdřív nakoupím odbarvovač, stáhnu zbytky barev, pak na to hodím nějakou světle hnědou, která se bude podobat nejvíce mé barvě a konec s úpravami. Maximálně si jednou za čas nechám zastřihnout konečky. Jediná nadstandardní péče bude spočívat v maskách a balzámech.

Nejvíc se těším na to, až mi zase všechny vlasy půjdou stáhnout do jednoduchého obyčejného culíku a nikde mi nic nebude trčet.

Jak jste na tom vlastně vy? Chodíte ke kadeřnici rádi, často? Nebo se stříháte sami?


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2017 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.

Warning: include(reklama_roh.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/web2/nepise.cz/nepise.cz/blog/page-bottom.php on line 38

Warning: include(): Failed opening 'reklama_roh.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /var/www/web2/nepise.cz/nepise.cz/blog/page-bottom.php on line 38