Česká pošta

19. 06. 2008 | † 08. 01. 2014 | kód autora: n3w

     Chodím tam nerada. Hodně nerada. Ale musím. Protože čas od času dělám doma velkej úklid, nechci některé věci vyhazovat a dávám je na aukro. A jak jinak to lidem poslat, než přes poštu :-( 
    
 Jeden z mnoha příkladů za všechny. V pondělí odpoledne jsem posílala balík a ještě teď je pořád na cestě na doručovací poštu. Takže třeba ode mě ze Stodůlek ani nevyrazil do světa. Službu za 56 Kč bych si představovala hodně jinak.
    
    Další příklad. Asi dva měsíce zpátky si mamka od vodafone objednala mobil. Kdyby bylo vše tak, jak má, měla ho během několik dnů doma. Jenomže náš milovaný doručovatel balíků se nenamáhal zazvonit natož k nám vůbec s tím přije až k nám. Naštvaná jsem volala na poštu, podávala snížnost i mailem někam na centrálu. Přece jenom, byl to obchodní balík, který má přijít hned druhý den! Bylo to o to horší, že jsme na mobil pospíchali a mohli si ho vyzvednou až v pondělí. K mému (ne)překvapení se situace o měsíc později opakovala.
    
    Znáte systém, že si vezmete lísteček s číslem a čekáte? Ano, v Jindřišské to je skvělé, protože přepážek tam je opravdu hodně a jinak by tam byl zmatek.Ale nepochopila jsem, proč tomu tak je i na Lužinách, na poště, která má asi 6, možná 7 přepážek. Od té doby, co to tam takhle funguje, čekám běžně kolem 20 minut, dříve to bylo "jenom" 10.

    No nic, postěžovala jsem si, jsem zase o chlup klidnější :-)


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.