4SA311 a databáze

30. 01. 2011 | † 08. 01. 2014 | kód autora: n3w

Víte co? Já už na to nemám sílu, nebaví mě to a vyloženě mě to vytáčí. Kdyby to 4SA311 bylo trošku normální, tak není problém se to naučit. S kým se o tom bavím, tak na to akorát nadává. A to ten předmět vypadá i zajímavě, ale stačí jenom přijít na pár cvičení, otevřít skripta, která s předmět téměř nesouvisí a pak se zděsit nad testem. Nikdy, opakuju nikdy, jsem nebyla tak z nějakýho předmětu vytočená.

A to mě příští semestr čeká mezinároní ekonomie a finanční teorie. To bude taky humus. Začínám chápat, proč je hodně lidí nas... z toho, že se učí milion věcí kolem a z IT nic. Dlouho jsem zastávala názor, že když je člověk na ekonomce, měl by mít nějaký základy. Ale co je moc, to je moc. Schválně jsem si to napočítala a cca za 46 kreditů máme tyhle ekonomické věci, za dalších 18 jazyky, které jsou na nic. Protože FJ, na které jsem byla hodně pokročilá, jsem musela absolvovat se začátečníky a v AJ jsem se taky nic nového nenaučila.

Ještě, že jsou tady ty databáze, ty jsou fakt dobrý, ale očekávám, že mě vyhodí, protože nebylo v mých silách jít ten zkouškový příklad nakonzultovat. A je mi to už všechno jedno, tak se příští semestr zblázním.


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2017 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.