Rozvrh

31. 01. 2011 | † 08. 01. 2014 | kód autora: n3w

Letí to a ani nevím jak.Opět jsem si zaregistrovala nějaké předměty a dneska jsem v prvním kole (automatizovaný zápis celooborovně povinných předmětů) byla úspěšná na 100%. Respektive se mi zapsaly: Finanční teorie, Kvantitativní management, Podnikové informační systémy i Taiči. Pro mě to znamená, že ráno v 8 nemusím vstávat a můžu klidně spát.

Ještě ve druhém kole (oborově volitelné předměty) potřebuju urvat Systémy pro podporu spolupráce nebo Vybrané algoritmy (slíbila jsem, že si je zapíšu, jinak by mě to asi moc nelákalo a mám je v podstatě navíc, abych se dostala dál, dodělat ten předmět nemusím) a ve třetím (celoškolsky volitelné) Úvod do demografie. A protože jsem neudělala Mezinárodní ekonomii, chtělo by jí to zvládnout zapsat ve třetím kole ručních zápisů a v nejhorším se tam snad narvu přes nadkapacitní zápis. Ale ten čtvrtek bude zase vražednej...

 rozvrh

Zelená tradičně přednášky, světle modrá cvičení.

P.S. Jestli nerozumíte těm různým kolům, tak to neřešte. Proste u nás to funguje tak, že si nejdřív zaregistrujete předměty, jak byste je chtěli mít a nezáleží na čase, jenom to musíte udělat do určitého termínu. Pak proběhne tzv. automatizovaný zápis v několika kolech, kdy vám to buď ty předměty vyhodí nebo nechá (prý se to řídí počtem kreditů, někdo tvrdí že i semestrem). Mezi jednotlivými koly jsou přístupy do systému, kdy si ty vyhozený předměty nebo uznaný můžete ještě přeházet. A pak úplně na konci jsou zápisy, kdy si můžete přidat i předměty, které jsem si ani neregistrovali (samozřejmě, pokud tam je ještě místo).


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.