Snažím se

18. 05. 2010 | † 08. 01. 2014 | kód autora: n3w

Snažím se učit. Problém je v tom, že když si ty věci čtu, tak mi hodně věcí připadá jasných. Tak si říkám, že bych třeba mohla zapracovat na tom překladu a revizi a eseji na 4SA312. A to se mi samozřejmě moc nechce, tak se zase vrhnu do toho učení.

Dneska jedu za Formim. Teda nejdřív se budeme ještě s jedním klukem stavovat na konzultačkách u jednoho cvičícího. Chceme mít jasno, jestli tu naši práci někdo dodělal a odevzdal nebo ne. Mám takový špatný pocit, že ne. A nejhorší na tom je, že z toho cvičení je potřebné dosáhnout minima 30 bodů z 60. Víte, kolik bodů mám já? 30,5 Neříkám, že si za to nemůžu sama, ale hodně to je o tom týmu. Podúkoly, kde jsem byla hlavní řešitel mám ve směs na plný počet. Ale co se dá dělat. Představa, že bych měla o bod méně a mohla se jít zakopat, protože bych musela dělat předmět znova, mě neuvěřitelně vytáčí a děsí. Je to ode mě hnusné, ale asi zítra budu lobovat za to, aby tomu pátému, který nic neudělal, sebral body. Protože hádám, že má možná i víc bodů než já. A aby se dostal jenom tak ke zkoušce a pak měl za tři téměř bez práce? Přála bych mu to pouze v případě, že by nám aspoň s něčím pomohl nebo hned na začátku řekl, že nic dělat nebude a že se omlouvá. To bych taky byla naštvaná, ale aspoň by s ním nikdo nepočítal. Ke konci už všem bylo jasné, že nic neudělá, takže jsme se podle toho zařídili, ale první úkol díky tomu neměl šanci na 100%.

A co budu u Formiho dělat? Spát a číst si účetnictví. Těším se na to. Taky se musím podívat ještě na XML, protože na něj jdu hned v pátek. A pokud mi to vyjde, vypíšu ještě nějaké věci na řešení našeho problému, o kterém se brzy tady více rozepíšu.

Co tedy tenhle týden?

  • čtvrtek - písemná zkouška z účetnictví + sraz s týmem a řešení problému
  • pátek - písemná zkouška z XML

Výhled na příští týden:

  • středa - písemná zkouška z financí podniku
  • pátek - obhajoba práce XML

-> o víkendu se musím podívat na XML práci, finance podniku a nebude špatné, když zapracuju na 4SA312 (problém, esej, překlady)


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2017 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.

Warning: include(reklama_roh.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/web2/nepise.cz/nepise.cz/blog/page-bottom.php on line 38

Warning: include(): Failed opening 'reklama_roh.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /var/www/web2/nepise.cz/nepise.cz/blog/page-bottom.php on line 38