Mnohem mnohem lépe

06. 10. 2010 | † 08. 01. 2014 | kód autora: n3w

Tak bych mohla odpovědět, kdyby se mě někdo zeptal, jak mi je. Včera to bylo ještě pořád nic moc, opravdu jsem přemýšlela, že se zvednu a půjdu a dneska k doktorce. Hlavně po tom, co jsem nuceně vyběhla na poštu a něco někomu předat k metru (kvůli aukro.cz). V noci jsem ještě trošku kašlala a dneska taky, hlava pobolívá, ale můžu už i trošku polykat.

Ale na školu to do konce týdne nevidím. Budu se muset zapřít a pořádně si všechno dostudovat sama, abych nebyla úplně mimo.

Aby to ovšem nebylo moc optimistické, máme pod sebou v baráku debila (to se jinak napsat nedá, omlouvám se), kterej už asi měsíc, možná i víc, upravuje byt. Ale vůbec neřeší domovní řád a to, že o víkendu se rámus nedělá a ve všední dny jenom od osmi ráno do čtyř odpoledne. Jeho bezohledné chování se projevuje i tím, že si sousedi stěžují na bordel na chodbě. Nejhorší na tom je, že nám všude lítá z tý jeho "práce" takovej ten hnusnej jemnej prach z toho, jak řeže panely. Fakt super. Mamka se už dožrala a začíná se to řešit. Přece jenom probudit se, jít do kuchyně a tam mít bílo jako v mlze a na všem několik mm vrstvu špíny... Zajímavý je, že se tohle nikdy nestalo. Jo, asi chytrák šetří někde, kde se nemá.


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.