Zamyšlení

13. 05. 2010 | † 08. 01. 2014 | kód autora: n3w

prefix HrochVíte, často si říkám, jaké by to bylo mít velikost 38, vejít do obchodu a vzít pomalu první věc pod ruku, bez problémů ji obléknout a neřešit, že mě to někde škrtí a že větší velikost není... Jo, to jsou moje tajné sny. Přiznám se, že poslední dobou na hubnutí a udržování se nemám moc náladu, chuť, sílu...

Nedávno jsem šla na narozeniny spolužáka (no to je asi silné slovo, protože se ve škole vídáme minimálně) a jedna kamarádka mi říkala, že mi to sluší (Furie se namalovala, oblékla jako člověk, učesala se a navěšela na sebe pár šperků). A já neříkám, že mě nebaví samotný ten proces ze sebe udělat někoho, na koho se dá aspoň trošku koukat, ale ráno si radši o těch dvacet minut přispím. Pamatuji si časy, kdy pro mě bylo nemyslitelné jít do školy bez pořádného procesu vylepšení. Ale tahle chuť mi poslední dobou hrozně moc chybí.

S jarem, které nedávno přišlo, se ve mně něco trošku probudilo, ale pořád to není ono. Dřív jsem měla skoro absťák, když jsem si na sebe něco nekoupila, když jsem si neobjednala něco z Avonu, prostě něco, díky čemu bych si mohla připadat lépe, protože bych o sebe pečovala nebo více voněla... víte, co myslím?

Snažím se zase v sobě probudit holku, která bude mít takové zájmy. Nechci být barbínka (na to ani nemám postavu), ale na první pohled upravená a spokojená holka.

Ale místo toho v noci stejně špatně spím, zdají se mi ošklivé sny. Nebo se vzbudím a neusnu. Pak na sebe ráno hodím první věci, které mi přijdou pod ruku a jdu.

Oklikou se dostávám asi i k tomu, proč se mi hubnout nechce nebo proč nemám žádné výsledky. A při tom na bruslích jezdím ráda, už jsem na ně i vyrazila sama (a u mě to už je co říct). Aerobik na vsi mě taky bavil a kdybych neřešila to nachlazení, tak hned zase jdu.

Kamrádi, kamarádky, spolublogovnice a blogovníci, poraďte mi, jak dál. Měli jste to taky takhle někdo? Co jste s tím udělali? Já vím, že to asi není nějak moc velký problém, ale cítím, že někde něco není v pořádku a nějak nevím co.


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2017 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.

Warning: include(reklama_roh.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/web2/nepise.cz/nepise.cz/blog/page-bottom.php on line 38

Warning: include(): Failed opening 'reklama_roh.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /var/www/web2/nepise.cz/nepise.cz/blog/page-bottom.php on line 38