A po dlouhé době opět o škole

15. 04. 2010 | † 08. 01. 2014 | kód autora: n3w

Ani jsem se nějak nenadála a už končí devátý týden semestru. Hrozný.

V úterý jsem psala test z účetnictví a kvůli takové malé deb... chybě mám z 10 bodů jenom 9.5. Ale ještě, že tak. Bála jsem se, že mi za to srazí víc. Celkově z účetnictví mám zatím 20 bodů z 26 možných a ještě bych mohla urvat asi 14. Ale to už hodně záleží na týmu, jak se nám povede případové studie, protože ta poslední byla ohodnocena jenom 50%. Když si vzpomenu, jak jsem seděla na prvním cvičení a jenom vyděšene poslouchala, že budu účtovat a koukala na to jako husa do flašky. Ale bavilo mě to a nic se na tom zatím nezměnilo.

Před chvilkou jsem odevzdala semestrálku na 4IT321, téma vícejádrové procesory. Předpokládám, že mě s tím vyhodí a 3 kredity nebudou. Víc času a síly jsem tomu už věnovat nezvládla. Takže buď mi za to dá trojku a pustí mě na zkoušku (fuj) nebo mi to vrátí přepracovat (ještě větší fuj) nebo mi rovnou dá za 4. Uvidíme.

A jinak. Tým na zpracování informací a znalostí trošku pracuje, ale není to ono. A upřímně, já už se taky kvůli tomu nepřetrhnu. Nějaké body mám, tak snad to na to povinné minimum dopatlám a test sedne.

Zkoušky už mám naplánované, zatím angličtinu sunu na co nejdál, protože mi z toho všeho přijde nejlehčí a myslím, že se ji budu učit i ráda. Přece jenom dávat si naposled finance podniku nebo něco jiného se mi moc nechce. Když to všechno vyjde, v půlce června bych už mohla mít volno :)


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2017 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.

Warning: include(reklama_roh.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/web2/nepise.cz/nepise.cz/blog/page-bottom.php on line 38

Warning: include(): Failed opening 'reklama_roh.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /var/www/web2/nepise.cz/nepise.cz/blog/page-bottom.php on line 38