Co z toho bude?

04. 11. 2009 | † 08. 01. 2014 | kód autora: n3w

Mám strašnou touhu sem něco napsat, ale vůbec nevím co. O čem se tu s vámi podělit, když jsem celý den ležela, spala, koukala na Simpsonovi a celkově se snažila uzdravit? 

Asi to se mnou teď bude hodně těžké. Před chvilkou jsem si udělala krásnou a šikovnou tabulku, kam si budu zapisovat, jak hubnu. Čtete dobře, počítám s váhovými úbytky, určitě neztloustnu. Hm, si nějak věřím  Ale chtěla bych se na trvalo dostat do kategorie 70+ a opustit tu ošklivou osmičkovou.

Nevím, co se to se mnou děje, ale jsem poslední dobou hodně na pořádek. Probírám staré věci, oblečení, které nenosím, dávám na své oblíbené aukce případně rovnou do popelnici, luxuji někdy i dvakrát týdně, utírám prach... Možná se časem dopracuju k tomu, že v pokoji budu mít takový systém a pořádek, že se nebudu bát nějaké nečekané návštěvy a s klidem ji budu moci pozvat dál.

Vše si vysvětluji tím, že cítím, že se třeba jednou budu stěhovat. Tedy abych byla přesnější, ten termín se blíží. Nebude to zítra, ani na vánoce, ale třeba v létě už jo. Nechci předbíhat, ale co pak s těmi nepotřebnými krámy budu dělat? Navíc mi vadí, když není kam šlápnout, nemám si kam položit hrneček s čajem (i když to tak často třeba nevypadá). Jenom kdybyste viděli, kolik mám kabelek, taštiček, botiček, kalhotek... Nemusím asi říkat, že si stejně vždycky oblíbím jenom jednu věc a tu nosím až do roztrhání.

Napsala jsem tři čtyři odstavce a je to celé takové o ničem. Prostě blbosti z mé hlavy, nad čím teď přemýšlím. Jestli já nejsem domácí puťka. Neměla bych tady náhodou rozebírat nějakou knížku, film, vědecký případně společenský problém?

Denně mi sem nakoukne kolem 50 čtenářů a co jim nabízím? Něco přínosného, zajímavého? Neřekla bych, spíš kupu nudných a nezajímavých věcí, jako teď můj život je. Někde cítím, že potřebuji nějakou změnu, nějaký zážitek, ale vůbec nevím, jaký, co to má být.

Možná mě opravdu rozčiluje ta škola. Nesedí mi, já fakt nevím. Nedovedu si ani představit, že bych za rok měla psát bakalářku a udělat zkoušky. Vždyť já vůbec nic nevím, neznám, připadám si školou nepoznamenaná. Ani netuším, jak to bude s poplatky. Ach jo.

Mějte se tu hezky, půjdu raději spát. Dobrou noc.


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.