Ach jo

09. 12. 2009 | † 08. 01. 2014 | kód autora: n3w

Minulý týden jsem psala statistiku, tradičně na 50%, takže k testu jdu ze 40 možných s pouhými 20. Můžu ještě 60 bodů získat a na trojku, abych prošla, musím celkem 60 bodů mít. Takže to není tak ztracené.

V pondělí jsem si dala test z angličtiny. Netroufám si odhadovat, jak to dopadlo, ale jsem z toho docela na nervy. Naštěstí za prezentaci mi dala 90%. Aspoň, že tak.

V úterý jsem vesele pokračovala na písemce z Analýzy a návrhu informačních systémů. Snad se mi tam v těch grafech povedlo něco načmárat.

Dneska jsem si zase užila modelování v databázích. Byla jsem s tím poměrně rychle hotová, takže to značí, že to bude celý blbě.

Zítra mě čeká zkouška z Úvodu do pojistné a finanční matematiky. Upřímně jsem z toho docela s nervama v háji. Sice můžeme mít vypsaný vzorečky a všechno na jedné A4 (musí to být ale ručně), ale mám takový dojem, že mi to moc nepomůže. Trávím nad tím celé dnešní odpoledne někdy od 4, včera jsem tomu taky něco věnovala a stejně vím velký...

V pátek si snad jenom půjdu pro zápočet a pak večer do půlnoci musím nějak dodělat náš řešitelský dokument. Jasně jsem zbytku týmu říkala, že jsem zítra a v pátek odpoledne v práci a že to potřebuju poslat ještě dneska. No stále nic nemám, teda zatím jenom od jednoho, který to poslal už v pondělí. Hm hezký.

V úterý bych na to měla hodit prezentaci, v pátek to obhájit před cvičící a dát si z toho i zkoušku.

A pak mi bude na pár dní dovoleno umřít, protože od ledna mám vražedné termíny na všechno.

Do toho všeho jsem zjistila, že bych měla to XML schéma odevzdat někdy do Vánoc... hm...

 


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2017 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.

Warning: include(reklama_roh.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/web2/nepise.cz/nepise.cz/blog/page-bottom.php on line 38

Warning: include(): Failed opening 'reklama_roh.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /var/www/web2/nepise.cz/nepise.cz/blog/page-bottom.php on line 38