Dárek k výročí

17. 05. 2010 | † 08. 01. 2014 | kód autora: n3w

Tak jsem měla hezký nápad, že tomu svému čumáčkovi udělám k výročí sushi. Našla jsem si z několika zdrojů, kde co koupit a jak se to přesně dělá.

Vyrazila jsem dopoledne do Tesca na Zličíně na obhlídku surovin. Takže rýže 120, řasy 100, wasabi v prášku 40 (pasta je prej ee)... No a k tomu by to chtělo ještě ten spešl ocet a lepší sojovku (tam už jsem ceny radši nehledala). O losovi nebo nějakém krabíkovi ani nemluvím. Málem bych zapomněla na zázvor.

A aby to bylo stylový, tak ještě cca 70 za bambusovou podložku (ono by určitě stačilo to prostírání, co maj doma na stole, ale to by vypadalo asi blbě) a určitě by to chtělo hůlky. A když je to výročí, tak nějaké hezké.

Sečteno podtrženo.


Radši ani nevědět výslednou částku.

Mám Formiho ráda. Moc ráda. Miluju ho 

Ale na tohle asi teď nemám.

Dostane tem malej soudek piva a bude. Nebo tři lahváče, za každý rok jeden 


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2017 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.

Warning: include(reklama_roh.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/web2/nepise.cz/nepise.cz/blog/page-bottom.php on line 38

Warning: include(): Failed opening 'reklama_roh.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /var/www/web2/nepise.cz/nepise.cz/blog/page-bottom.php on line 38