Znovu databáze

19. 01. 2011 | † 08. 01. 2014 | kód autora: n3w

 Tak jsem zmobilizovala poslední síly a vypravila se do školy, že prokonzultuju příklad na zítřejší zkoušku. Po více než půl hodině čekání jsem to vzdala, protože mi opravdu není dobře - je mi na zvracení a motá se mi hlava.

Blbý je, že jsem chtěla probrat zrovna i bakalářku, protože jsem měla teď dávat k přečtení prvních 5 stránek textu a jsem ve stavu, že jsem ráda, že vůbec otevřu knížku nebo se někam doplazím. Plkání tady na blogu za nějakou aktivitu ani moc nepovažuji, protože to jsou řeči o ničem a s něčím tak důležitým, jako je závěrečná práce, se to srovnávat nedá.

Abych se vrátila k těm databázím. Zkoušku jsem přehlásila na 1.2., takže mám teď několik dní na to, abych se naučila na pondělní Systémové pojetí (hospodářské) organizace, úterní Statistiku a čtvrteční mezinárodní ekonomii.

Teď mě omluvte, jdu se ze školy zkusit dohrabat domů.


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2017 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.

Warning: include(reklama_roh.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/web2/nepise.cz/nepise.cz/blog/page-bottom.php on line 38

Warning: include(): Failed opening 'reklama_roh.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /var/www/web2/nepise.cz/nepise.cz/blog/page-bottom.php on line 38