Jméno

23. 08. 2010 | † 08. 01. 2014 | kód autora: n3w

bobr orezNedalo mi to a musím se do toho taky vložit. Vám se to směje a navrhuju Kudláková, když se tak nebudete muset jmenovat. Víte, jak ten chudák malej tím bude trpět?

Jenom koukněte na mě, jmenuju se Bobrovka, ale lidi na mě volaj "Bobře!". No jako uznejte, že to je pěkně na prd. Dělaj ze mě chlapa. Navíc Formi je takovej mongol, že mi občas říká i Bobrátor. To je skoro jako vibrátor. Představte si, co asi udělá s Kudlákovou - Kudlátor. Ona ani ta Formička asi není výhra, už to úplně slyším - Formát nebo Formátor.

Když se na to tak kouknu, Furie nikdy nebyla normální. Morčtaům dávala fakt divný jména. První se jmenovalo Myšák, pohlaví nezjištěno. A další chudinky samičky pak byly: Forte, Morcheeba, Bulva, Nozdra a Bobrovka. To je fakt padlý na hlavu. Představte si, že do toho teď přijde Kudláková.

Trošku jsem Googlila a koukala, jak se jmenujou jiný hlodavečkové (vodkaz) a myslím si, že ty lidi fakt nemaj rozum.

Tak Tě packa


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2017 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.

Warning: include(reklama_roh.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/web2/nepise.cz/nepise.cz/blog/page-bottom.php on line 38

Warning: include(): Failed opening 'reklama_roh.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /var/www/web2/nepise.cz/nepise.cz/blog/page-bottom.php on line 38