Dopis Ježíškovi

09. 12. 2010 | † 08. 01. 2014 | kód autora: n3w

Přiznám se, že letos se na Vánoce těším hlavně kvůli dárkům. Já vím, že to není hezké, ale po delší době dostanu sice potřebné věci, jenomže takové, které mi i udělají radost (ne, že jindy bych z nic radost neměla, ale tentokrát to jsou věci, které chci už od léta a tu nokii sleduju dokonce od dubna, kdy byla představena, půl roku na to přišla i na náš trh). Před rokem jsem také potřebovala hodně věcí, ale asi jsem si je neuměla najít, vybrat... nevím.

Takže kdybych psala Ježíškovi, tak kromě obecných věcí, co si prostě přeje každý (klid, štěstí, lásku, rodinnou pohodu, zdraví sobě a blízkým, studijní nebo pracovní úspěchy...) bych připsala:

  1. Mobil (no jo, je to na Nokia C3, co už je u Formiho) a silikonové pouzdro (to pro změnu odpočívá u mamky ve skříni)
  2. Batoh, takový, aby se tam vešel notebook, barevně ladil... prostě DAKINE
  3. Kosmetiku Garnier řada Pure (prostě ty pupínky jsou už opravdu hrozné), konkrétně masku 3v1 (fakt skvělá věc, peeling, maska a čistící gel v jednom), čistící tonikum, hydratační denní krém a hydratační péči.
  4. Diář - ten ještě není vybraný, ale vím, jak by měl vypadat, jakou by měl mít strukturu, takže to asi nechám na mamce, aby nějaký sama vybrala

A pak tam samozřejmě bude ještě nějaká kosmetika jiná, možná i nový kousek do šatníku.

Ještě zbývá vyřešit, co koupit za peníze, které jsme dostali od Vaškovi babička. Navrhovala třeba šampusky nebo ručníky... něco do bytu. Vašek si našel někde nějakou encyklopedii (tak ta se hodí vždycky) a ještě by to mohlo vyjít i na nějakou kuchařku. Teď jenom váhám, jakou, cena by měla být kolem 300,- Kč. Máte někdo nějaký tip?

A víte co? Ani nevím, jestli se víc těším na ten batoh, kterej je fakt hustej (má tam i nějakou kapsu, která by měla být dobře izolovaná nebo se do ní dají hodit mokré plavky), nebo na ten mobil, kterej je pro změnu drsnej

Samozřejmě se těším i na to, až budu obdarovávat dárky já. Nejdražší a nejvíc toho mám pro drahou polovičku. Hodně dárků mám i vymyšlených nebo aspoň tuším, co by to zhruba mělo být. Jenom, kdyby na to byl dostatek peněz.

A až Vánoce skončí, čeká mě kupa zkoušek, práce na bakalářce... Rok 2011 bude náročný, ale doufám, že bude stát za tu námahu :)


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.