Kamarádka

08. 03. 2010 | † 08. 01. 2014 | kód autora: n3w

 Na střední jsem se bavila víc se dvěma holkama, o přestávkách jsem hrály Mariáš, jezdily k jedné na chatu v létě a dost si o všem povídaly.

To o čem chci psát, začalo někdy v septimě. Já jsem někoho potkala a začala s ním chodit. Jedna z těch dvou kamarádek pár týdnů na to se také seznámila. Rozdíl byl v tom, že její kluk jí byl věkem blíž a zatímco u mě se tomu ani pomalu nedalo už pak říkat vztah, jim to vydrželo. Teď někdy v prosinci měli výročí 5 let.

V pátek nebo v sobotu, teď už přesně nevím a není to ani důležité, mi od ní přišla zpráva, že si dali pauzu. Víte, pro mě to byl šok i když... Čtu na facebooku občas stavy, co si tam ten kluk píše a... fakt mi z toho není nejlíp. Vím, že on jí má opravdu rád a udělal by pro ni strašně moc. Jenomže kamarádka asi potřebuje něco trošku jiného. Nevím, jestli to někdo chápe. Vyřádit se nebo poznat něco jiného... Nechci to napsat tak, aby to vyznělo, že je nějaká k... To rozhodně není, protože před tímhle klukem chodila krátce jenom s jedním. Ale povedlo se jí zhubnout, možná zase trošku vyspěla a změnila trošku pohled na svět. Nevím.

No prostě jsem z toho špatná. Nevím proč ani jí nedokážu nijak poradit. I když toho kluka moc nemusím a rozhodně nepatří typově k těm, s kterými bych chodila, tak mi je za oba smutno a pořád na to myslím.

Možná se i trošku tak vracím k létu, kdy jsme se s Formim ne pohádali, ale byl jeden problém a výměna názorů... Ale ustáli jsme to a vím, že tenkrát stačilo něco maličko jinak a už jsem třeba nebyli spolu. Brrr, ani nemyslet.

Radši přestanu přemýšlet a kouknu se pořádně na účetnictví. Zítra píšu malý testík, tak ať něco z toho urvu.


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2017 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.

Warning: include(reklama_roh.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/web2/nepise.cz/nepise.cz/blog/page-bottom.php on line 38

Warning: include(): Failed opening 'reklama_roh.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /var/www/web2/nepise.cz/nepise.cz/blog/page-bottom.php on line 38