Půlku mám za sebou

15. 09. 2009 | † 08. 01. 2014 | kód autora: n3w

Před časem jsem se tady zmiňovala o tom, že vyrazím na takový menší zákrok. Včera jsem na tom byla a přiznávám, bála jsem se i docela zbytečně.

Leptání děložního čípku samotné nebolelo. Jak vtipně citoval pan doktor svoji známou: "Přežít se to dá, ale k orgasmu to není". Aspoň jsem se tam nasmála. Ovšem po opuštění ordinace jsem začala mít v podbříšku tlak, který vydžel několik hodin a prášky na bolest moc nezabraly. Taková hezká silnější předmenstruační bolest. Ale rozehnala jsem to nakonec termoforem (teplem) a bylo.

Ve čtvrtek pro velký úspěch vyrážím ještě jednou, už abych to měla z krku a mohla si odšktnout další položku z pomyslného seznamu, co všechno do začátku školy musím stihnout. Jenom doufám, že mi to opravdu pomůže, aspoň trošku.


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2017 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.

Warning: include(reklama_roh.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/web2/nepise.cz/nepise.cz/blog/page-bottom.php on line 38

Warning: include(): Failed opening 'reklama_roh.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /var/www/web2/nepise.cz/nepise.cz/blog/page-bottom.php on line 38